Przytulna kuchnia w Miejskiej Górce

01

Nasza kolejna, tym razem klasyczna, realizacja kuchni Nobilia miała kojarzyć się z domowym ciepłem oraz wyglądać subtelnie. Lakierowany front Chalet w kolorze magnolii został zestawiony z blatem o dekorze Dębu prowansalskiego. Priorytetem podczas przygotowywania projektu było dla nas przygotowanie takiego połączenia kolorystycznego, które będzie pasować do drewnianej, sosnowej podłogi.

 W tym przypadku pracowaliśmy na wnętrzu zamieszkałym już przez naszych Klientów. Klasyczna forma mebli występuje tutaj w otoczeniu sprzętów AGD o współczesnym wzornictwie. Nowoczesny piekarnik, mikrofalówka, płyta grzewcza oraz ekspres do kawy tworzą zgrany komplet. Myślimy, że efekt końcowy jest zadowalający!

front – Chalet, magnolia
blat – Dąb prowansalski, imitacja
uchwyt – 608

Projekt:

Adres e-mial

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

T: 888 213 954
T: 795 063 972

Znajdz nas


Meble kuchenne Poznań, kuchnie Poznań, kuchnie na wymiar Poznań, meble kuchenne na zamówienie Poznań, Nobilia. Meble kuchenne Poznań, kuchnie Poznań, meble kuchenne na wymiar Poznań, projekty mebli kuchennych w Poznaniu.
Copyright © Art Design. All rights Reserved.