Wnętrze z dodatkiem gustownej czerni

1
Kuchnia na wymiar, to idealne rozwiązanie do domku jednorodzinnego. W tym przypadku nasi Klienci postanowili pożegnać się z dotychczasową zabudową i zamienić ją na pełną elegancji, a przy tym prostą aranżację. O charakterze kuchni decyduje dekor cisu występujący na blacie kuchennym i panelach na ścianie. Dzięki licznym ciemnym intarsjom doskonale komponuje się z czarnym szkłem pod wiszącymi szafkami. Całość, pomimo zdecydowanego akcentu, pozostaje jasna za sprawą magnoliowych frontów w połysku. Styl wnętrza został dodatkowo podkreślony dzięki oświetleniu pod blatem. Harmonię widać tu w każdym szczególe!

front – Focus magnolia połysk 
blat – Cis, imitacja 
uchwyt – Line N

Projekt:

Adres e-mial

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

T: 888 213 954
T: 795 063 972

Znajdz nas


Meble kuchenne Poznań, kuchnie Poznań, kuchnie na wymiar Poznań, meble kuchenne na zamówienie Poznań, Nobilia. Meble kuchenne Poznań, kuchnie Poznań, meble kuchenne na wymiar Poznań, projekty mebli kuchennych w Poznaniu.
Copyright © Art Design. All rights Reserved.