Jasna kuchnia z dekorem sosny

meble kuchenne poznań

Front kuchenny Montana Pine, utrzymany w skandynawskiej stylistyce, przywołuje obrazy drewnianych chat ukrytych wśród fiordów. Ich jasne i utrzymane w spokojnej stylistyce wnętrza opierają się głównie na prostocie materiałów. W naszej realizacji struktura sosny na frontach meblowych ma przede wszystkich przywoływać ten nastrój. Niemieckie meble kuchenne tworzą aranżację opartą na kontraście pomiędzy stonowanym frontem i mocnymi akcentami imitującymi granit. Doskonale dobrane uchwyty tylko delikatnie zaznaczają satynową, poziomą linię. Przed Państwem kompozycja przemyślana w każdym detalu!

front – Riva Montana Pine, imitacja
blat – Granit czarny, płomienisty, imitacja
uchwyt - 603

Projekt:

Adres e-mial

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

T: 888 213 954
T: 795 063 972

Znajdz nas


Meble kuchenne Poznań, kuchnie Poznań, kuchnie na wymiar Poznań, meble kuchenne na zamówienie Poznań, Nobilia. Meble kuchenne Poznań, kuchnie Poznań, meble kuchenne na wymiar Poznań, projekty mebli kuchennych w Poznaniu.
Copyright © Art Design. All rights Reserved.